Posted on

Dlaczego ten inwestor detaliczny jest „skupiony wyłącznie na Bitcoinie“, a nie na Doge czy ETH

Będąc świadkiem sukcesu związanego z Bitcoinem, Anthony Scaramucci wydaje się być ostatnio coraz bardziej skoncentrowany na kryptowalutach. W nowym wywiadzie, założyciel SkyBridge Capital, funduszu hedgingowego, ujawnił, że poza wiodącym aktywem kryptowalutowym, żadna inna kryptowaluta nie Bitcoin Profit zrobiła na nim wystarczającego wrażenia.

Jestem skoncentrowany wyłącznie na Bitcoinie … nie idę w kierunku Dogecoin, Ethereum, innych kryptowalut lub innych aktywów cyfrowych, jestem z wielkim psem.

Pod koniec prezydentury Trumpa, Scaramucci założył fundusz Bitcoin, który obecnie posiada około pół miliarda dolarów w Bitcoin. Według byłego personelu Białego Domu, fundusz jak dotąd „radził sobie całkiem dobrze“.

Skybridge Capital należący do Scaramucciego założył swój fundusz, gdy Bitcoin był notowany w przedziale 31 000 USD, po czym aktywo skoczyło do 58 000 USD. Firma zainwestowała około 310 milionów dolarów w Bitcoin w listopadzie i grudniu 2020 roku. W wyniku rajdu aktywa od tego czasu, fundusz Bitcoin firmy naturalnie zyskał na wartości. W rzeczywistości, w ciągu pierwszych kilku tygodni, fundusz wzrósł do 360 milionów dolarów, według COO Bretta Messinga.

Zyskawszy na działalności związanej z Bitcoinem, nie dziwi fakt, że Scaramucci może teraz zwrócić się do swoich maksymalistycznych korzeni

Wyznał on, że zdolność aktywa do utrzymania pozycji numer jeden nad wszystkimi innymi walutami cyfrowymi była dla niego „wystarczająco dobra“. Dalej powiedział:

To ma 12 lat, został poddany 8,300 różnych konkurentów, aby spróbować zapukać jego blok off, a jednak siedzi tam [na szczycie] … to jest wystarczająco dobre dla mnie.

Ale Scaramucci wydaje się mieć inne plany, które opierają się na ewangelizacji Bitcoin. Na razie jego „celem numer jeden“ jest próba „nawrócenia ludzi z crypto naysayers“ lub ludzi, którzy są w jego opinii, krótki na kryptowaluty i dodał:

Samo wprowadzenie ich do Bitcoin myślę, że będzie wystarczająco trudne. Słyszeliście akronim FUD: strach, niepewność i wątpliwości. Cóż, zarządzamy pieniędzmi dla wielu fuddy-duddies.

Jego zdaniem, powtarzanie „w kółko tej samej rzeczy z wielkim entuzjazmem“ pomoże mu osiągnąć jego cele. Ma jednak nadzieję, że za „sześć miesięcy, 12 miesięcy, 18 miesięcy“ będzie mógł zdecydować „o przejściu do innych monet lub innych pomysłów na kryptowaluty“.

Na razie były dyrektor ds. komunikacji Białego Domu widzi potencjał w samym Bitcoinie. Wcześniej Scaramucci przewidywał, że aktywo zmierzy się z wysokim popytem rynkowym, który ze względu na ograniczony pułap podaży może podwoić cenę aktywa do niemal 100 tysięcy dolarów przed końcem tego roku.